Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Ples

Vyriešený
Prijatý: 31.01.2020
Zodpovedaný: 31.01.2020
Autor: Radoslav Surovka
Zodpovedal: Obec Vrbovce

Podnet:

S poľutovaním som zistil, že lístky na rodičovský ples sú vypredané. Znamená to, že obyvatelia našej obce majú záujem o takúto formu zábavy. Veľmi vydarený bol aj ples, ktorý pred pár rokmi zorganizovali futbalisti. Možno by stálo za úvahu, keby sa niektorá z našich organizácií ( futbalisti, hasiči, spolok žien, poľovníci ) podujala zorganizovať ešte tento rok ďalší ples.


Odpoveď:

Dobrý deň,

žiaľ lístky na rodičovský ples sú skutočne vypredané. Záujem o kultúrne podujatia je, tieto sú však limitované i kapacitou priestoru a inými akciami, ktoré sa v kultúrnom dome organizujú (hlavne svadby).

Na hody organizovali zábavu futbalisti, Štefánsku zábavu dobrovoľný hasiči, aktuálne je rodičovská ples, v lete bude zábava na ihrisku, ktorú organizujú opäť hasiči. V Chvojnici bol pred týždňom

maškarný ples a ak sa nemýlil, o týždeň bude v Sobotišti. V januári sme organizovali úspešné divadelné predstavenie a 15. februára nás čakajú dve...

Organizácia takejto akcie je náročná časovo i finančne, preto sme vďační všetkým organizáciám, ktoré sa na zorganizovanie akejkoľvek akcie podujmú.

Samozrejme, ak máte záujem o zorganizovanie akcie - plesu, alebo zábavy, bude to vítané.

 

Prajem všetko dobré

 

Dušan Eliáš, starosta